Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego przy ul. Solec 56 w Warszawie.

O nas

Nomad to podróż
Nomad.Warsaw powstał z miłości do podróży i chęci opowiadania historii poprzez przedmioty przywiezione z różnych zakątków świata. To nieustanny flirt sztuki z użytkowością napędza koncept do ciągłego rozwoju. Wierzymy, że ludzie chcą otaczać się pięknymi przedmiotami i wyrażać siebie poprzez sztukę. Jesteśmy tu, by spełniać te marzenia.

Nomad to rzemiosło
Joanna Marcysiak, otwierając Nomad.Warsaw, na warszawskim Powiślu, w 2020 roku była pewna swoich działań. Kończąc studia z historii sztuki i archeologii na południu Francji, wiedziała, że jej przygoda z pięknem się nie kończy. Fascynuje ją sztuka plemienna, nieoczywiste połączenia kolorystyczne, ręczne rzemiosło, a przede wszystkim ludzie, którzy są twórcami.

Nomad to ponadczasowość
Wizją Nomad.Warsaw jest celebrowanie rzemiosła, tradycji, przy jednoczesnym wspieraniu młodych, wschodzących artystów. Cieszymy się, gdy dzięki nam grono ich odbiorców się powiększa i staje międzynarodowe. Od dywanów z Maroka, przez hiszpańską ceramikę i australijskie szkło, aż po kosze z Ghany. Cenimy sobie ręczną robotę i kierujemy się strategią zrównoważonego rozwoju. Wierzymy, że inwestycje dokonane w Nomad.Warsaw są długofalowe i dlatego zachęcamy do wybierania sztuki użytkowej wykonanej z miłością i troską o najwyższą jakość.

 

Aktualizuję…
  • Brak produktów w koszyku.