Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego przy ul. Solec 56 w Warszawie

ABS Objects

ABS Objects to studio projektowe, kreatywne i ceramiczne założone w 2018 roku w Tel Awiwie przez Aviego Ben Shoshana.

„W pracy nad kolekcjami skupiamy się na tworzeniu trwałych i ponadczasowych produktów. Naszą ceramikę i materiały produkujemy od początku do końca sami, każdy przedmiot jest przez nas indywidualnie malowany i glazurowany. Wszystkie nasze produkty są wykonywane ręcznie, co sprawia, że każdy z nich jest wyjątkowy i nieco inny. Kochamy naturalne niespójności wynikające z procesu ceramicznego. Podczas codziennej produkcji nad pozycjami z naszej kolekcji studio pracuje jednocześnie nad nowymi pomysłami. Dysponujemy szeroką gamą projektów: od indywidualnych zamówień dla klientów po kolekcje kapsułowe, wystawowe i wiele innych.”

„Język wizualny ABS Objects nawiązuje do natury, organicznych kształtów, a także bliskowschodniej kolorystyki oraz materiałów. Inspirację czerpiemy z historii, archeologii, sztuk plastycznych i wzornictwa oraz tradycyjnych rzemieślniczych metod. Interesują nas relacje między człowiekiem a przedmiotem i staramy się odzwierciedlić to w naszych kolekcjach, dążąc do tworzenia produktów o delikatnych i łagodnych formach – rzeczy, które będą nam towarzyszyć w życiu przez długi czas.

Wszystkie produkty ABS Objects powstają w tradycyjny rzemieślniczy sposób i są ręcznie robione w Tel Awiwie przez Aviego Ben Shoshana.

Avi Ben Shoshan to projektant i producent z Tel Awiwu, absolwent Shenkar College of Art Design and Engineering, gdzie uzyskał licencjat na wydziale wzornictwa przemysłowego. W swojej pracowni zlokalizowanej w Tel Awiwie (Izrael) często eksperymentuje z różnorodnymi materiałami.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.